
Wholesale Women's Stylish Stainless Steel Open Ring With Geometric Design And 18K Gold Electroplating
Wholesale Women's Stylish Stainless Steel Open Ring With Geometric Design And 18K Gold Electroplating
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images




Wholesale Women's Stylish Stainless Steel Open Ring With Geometric Design And 18K Gold Electroplating
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Niche And High-End |
|---|---|
| 3 | Ring |
| Gender | Open Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























