
Wholesale Women's Zinc Alloy Skull Heart Geometric Print Dropshaped Pendant Earrings With Electroplating
Wholesale Women's Zinc Alloy Skull Heart Geometric Print Dropshaped Pendant Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images





Wholesale Women's Zinc Alloy Skull Heart Geometric Print Dropshaped Pendant Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























