
Wholesale Wooden Bead Necklace Geometric Bohemian Retro Handmade Men's
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wood |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 20g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images










Wholesale Wooden Bead Necklace Geometric Bohemian Retro Handmade Men's
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wood |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wood Chips Pine Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wood |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 20g |























