
Wholesale Wooden Bohemian Retro Geometric Flower Beaded Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Wholesale Wooden Bohemian Retro Geometric Flower Beaded Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 40g |























