
Women's 925 Silver Bow Water Drop Pendant Necklace With Full Diamond Inlay And Platinum Plating
Women's 925 Silver Bow Water Drop Pendant Necklace With Full Diamond Inlay And Platinum Plating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
More Images





Women's 925 Silver Bow Water Drop Pendant Necklace With Full Diamond Inlay And Platinum Plating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























