🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's 925 Silver Geometric Moissanite Inlay Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Simple Golden Ins Style 925 Silver Four-Claw Ring For Women That Won???¨º?¨¨t Fade |
| Product Name 1 | Moissanite Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Select Color
Select Spec
From $18.85
Original: $53.85
-65%Women's 925 Silver Geometric Moissanite Inlay Ring—
$53.85
$18.85More Images




Women's 925 Silver Geometric Moissanite Inlay Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Simple Golden Ins Style 925 Silver Four-Claw Ring For Women That Won???¨º?¨¨t Fade |
| Product Name 1 | Moissanite Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Simple Golden Ins Style 925 Silver Four-Claw Ring For Women That Won???¨º?¨¨t Fade |
| Product Name 1 | Moissanite Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























