
Women's 925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Earrings Set With Diamonds
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Earrings | High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Earrings With A Light Luxury And High-End Feel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $45.08
-65%$45.08
$15.78More Images




Women's 925 Sterling Silver Geometric Light Luxury Earrings Set With Diamonds
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Earrings | High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Earrings With A Light Luxury And High-End Feel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Earrings | Elegant And High-End Earrings |
|---|---|
| Earrings | High-End Earrings |
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Earrings With A Light Luxury And High-End Feel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























