
Women's 925 Sterling Silver Horseshoe Ring With 18K Gold Bead Electroplated Simple Geometric Style
Women's 925 Sterling Silver Horseshoe Ring With 18K Gold Bead Electroplated Simple Geometric Style
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images




Women's 925 Sterling Silver Horseshoe Ring With 18K Gold Bead Electroplated Simple Geometric Style
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























