
Women's Alloy And Artificial Crystal Beaded Necklace Handmade With Honeybee Animals Pattern And Electroplating Treatment
Women's Alloy And Artificial Crystal Beaded Necklace Handmade With Honeybee Animals Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Cross Border New Ins Color | Women's All-Match High-Level Honeybee Handmade Beaded Necklace |
| Gender | Women's |
| Ins Colorful Beaded Necklace | Women's All-Match High-Level Honeybee Handmade Beaded Necklace |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Insects,Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images

















Women's Alloy And Artificial Crystal Beaded Necklace Handmade With Honeybee Animals Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Cross Border New Ins Color | Women's All-Match High-Level Honeybee Handmade Beaded Necklace |
| Gender | Women's |
| Ins Colorful Beaded Necklace | Women's All-Match High-Level Honeybee Handmade Beaded Necklace |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Insects,Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Cross Border New Ins Color | Women's All-Match High-Level Honeybee Handmade Beaded Necklace |
| Gender | Women's |
| Ins Colorful Beaded Necklace | Women's All-Match High-Level Honeybee Handmade Beaded Necklace |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Insects,Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























