
Women's Alloy Ball Chain Necklace With Star Pattern And Electroplating Featuring Irregular Shell And Starfish Beads
Women's Alloy Ball Chain Necklace With Star Pattern And Electroplating Featuring Irregular Shell And Starfish Beads
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Women's Alloy Ball Chain Necklace With Star Pattern And Electroplating Featuring Irregular Shell And Starfish Beads
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























