
Women's Alloy Imitation Pearl Star Geometric Electroplated Ocean Wind Beaded Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images




Women's Alloy Imitation Pearl Star Geometric Electroplated Ocean Wind Beaded Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























