
Women's Bohemian Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Beaded Handmade Electroplated Necklace
Women's Bohemian Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Beaded Handmade Electroplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Bohemian,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 96g |
Original: $3.89
-65%$3.89
$1.36More Images





Women's Bohemian Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Beaded Handmade Electroplated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Bohemian,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 96g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Bohemian,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 96g |























