
Women's Bohemian Style Handmade Daisy Flower Beaded Collarbone Necklace With Rice Beads And Ball Chain
Women's Bohemian Style Handmade Daisy Flower Beaded Collarbone Necklace With Rice Beads And Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images










Women's Bohemian Style Handmade Daisy Flower Beaded Collarbone Necklace With Rice Beads And Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























