
Women's Copper Geometric Handmade Brushed Sapphire Ring With Electroplating And Ice Flower Cut
Women's Copper Geometric Handmade Brushed Sapphire Ring With Electroplating And Ice Flower Cut
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $21.86
-65%$21.86
$7.65More Images




Women's Copper Geometric Handmade Brushed Sapphire Ring With Electroplating And Ice Flower Cut
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Us Size 9 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























