
Women's Crystal Beaded Handmade Shell Necklace With Flower Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Coloured Glaze |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images




















Women's Crystal Beaded Handmade Shell Necklace With Flower Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Coloured Glaze |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Coloured Glaze |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 25g |























