
Women's Dark Gothic Handmade Alloy Geometric Cross Pendant Necklace With Multilayer Beaded Tassel And Ball Chain
Women's Dark Gothic Handmade Alloy Geometric Cross Pendant Necklace With Multilayer Beaded Tassel And Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Original: $3.20
-65%$3.20
$1.12More Images






Women's Dark Gothic Handmade Alloy Geometric Cross Pendant Necklace With Multilayer Beaded Tassel And Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Dark Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 32g |























