
Women's Fashion Geometric Moissanite Inlaid 925 Silver Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Cross-Border New 5-Row Full Diamond Ring For Women,Light Luxury And High-End |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | 925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $65.24
-65%$65.24
$22.83More Images




Women's Fashion Geometric Moissanite Inlaid 925 Silver Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Cross-Border New 5-Row Full Diamond Ring For Women,Light Luxury And High-End |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | 925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Cross-Border New 5-Row Full Diamond Ring For Women,Light Luxury And High-End |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | 925 Silver Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























