
Women's Geometric Wood And Resin Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic,National Style |
| Weight | 10g |
More Images





Women's Geometric Wood And Resin Pendant Clavicle Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic,National Style |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic,National Style |
| Weight | 10g |























