
Women's Glass Glaze Organic Glass Ball Chain Geometric Multilayer Beads Necklace With Polishing
Women's Glass Glaze Organic Glass Ball Chain Geometric Multilayer Beads Necklace With Polishing
| 6 Pack Cross Border Bohemia | Beaded Rice Beads Ins Simple Clavicle Chain Multi-Layer Beads Necklace Suit |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Rice Beaded Ins Simple Lock | 6 Cross-Border Bohemian Colored Rice Beads |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 100g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images







Women's Glass Glaze Organic Glass Ball Chain Geometric Multilayer Beads Necklace With Polishing
| 6 Pack Cross Border Bohemia | Beaded Rice Beads Ins Simple Clavicle Chain Multi-Layer Beads Necklace Suit |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Rice Beaded Ins Simple Lock | 6 Cross-Border Bohemian Colored Rice Beads |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6 Pack Cross Border Bohemia | Beaded Rice Beads Ins Simple Clavicle Chain Multi-Layer Beads Necklace Suit |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Rice Beaded Ins Simple Lock | 6 Cross-Border Bohemian Colored Rice Beads |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 100g |























