
Women's Handmade Acrylic Geometric Jewelry Necklace With Skin Wax Thread
| Chain Style | Skin Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 32g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images






Women's Handmade Acrylic Geometric Jewelry Necklace With Skin Wax Thread
| Chain Style | Skin Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Skin Wax Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 32g |























