
Women's Handmade Beaded Necklace With Artificial Crystal And Alloy Geometric Insects Star Pattern Electroplated
Women's Handmade Beaded Necklace With Artificial Crystal And Alloy Geometric Insects Star Pattern Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insects,Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images


















Women's Handmade Beaded Necklace With Artificial Crystal And Alloy Geometric Insects Star Pattern Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insects,Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insects,Star,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























