
Women's Handmade Multilayer Imitation Pearl Geometric Beaded Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 60g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Women's Handmade Multilayer Imitation Pearl Geometric Beaded Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 60g |























