
Women's Handmade Retro Geometric Bow Pendant Clavicle Necklace Copperclad Iron Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
More Images






Women's Handmade Retro Geometric Bow Pendant Clavicle Necklace Copperclad Iron Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























