
Women's Handwoven Glass And Glaze Geometry Pattern Organic Glass Pendant Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |
Original: $3.65
-65%$3.65
$1.28More Images




Women's Handwoven Glass And Glaze Geometry Pattern Organic Glass Pendant Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Glaze |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 5g |























