
Women's Imitation Pearl Pendant Necklace With Flower And Geometric Pattern Electroplating Treatment Minimalist Style
Women's Imitation Pearl Pendant Necklace With Flower And Geometric Pattern Electroplating Treatment Minimalist Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Women's Imitation Pearl Pendant Necklace With Flower And Geometric Pattern Electroplating Treatment Minimalist Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























