
Women's Light Luxury Highend 925 Silver Ring Geometric Pattern Inlay With Sapphire And Moissanite
Women's Light Luxury Highend 925 Silver Ring Geometric Pattern Inlay With Sapphire And Moissanite
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $48.35
-65%$48.35
$16.92More Images










Women's Light Luxury Highend 925 Silver Ring Geometric Pattern Inlay With Sapphire And Moissanite
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Gold Plated With Artificial Gemstones,Semi-Precious Stones |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























