
Women's Metallic Geometric Earrings With Electroplating Heart Rhombus Drop Shape Heavy Industry Niche Exaggerated Fashion Personality
Women's Metallic Geometric Earrings With Electroplating Heart Rhombus Drop Shape Heavy Industry Niche Exaggerated Fashion Personality
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Rhombus,Drop Shape,Geometry |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images










Women's Metallic Geometric Earrings With Electroplating Heart Rhombus Drop Shape Heavy Industry Niche Exaggerated Fashion Personality
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Rhombus,Drop Shape,Geometry |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Rhombus,Drop Shape,Geometry |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























