
Women's Natural Pearl Geometric Style Hand Knitted Ball Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
More Images





Women's Natural Pearl Geometric Style Hand Knitted Ball Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Processing Technology | Hand Knitting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























