
Women's Natural Stone Turquoise Beaded Bamboo Chain Clavicle Necklace With Wave Rhombus Geometric Pattern And Electroplating
Women's Natural Stone Turquoise Beaded Bamboo Chain Clavicle Necklace With Wave Rhombus Geometric Pattern And Electroplating
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Stone |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images










Women's Natural Stone Turquoise Beaded Bamboo Chain Clavicle Necklace With Wave Rhombus Geometric Pattern And Electroplating
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Stone |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Wave,Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Stone |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























