
Women's S925 Silver Geometric Moissanite Inlay Fashion Rings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Product Name 1 | Personalized Stacked S925 Silver Light Luxury High-End Moissanite Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $47.65
-65%$47.65
$16.68More Images




Women's S925 Silver Geometric Moissanite Inlay Fashion Rings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Product Name 1 | Personalized Stacked S925 Silver Light Luxury High-End Moissanite Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Moissanite Ring |
| Product Name 1 | Personalized Stacked S925 Silver Light Luxury High-End Moissanite Ring |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























