
Women's S925 Silver Moissanite Ring Geometric Style Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Ring For Women,Niche High-End Ins Style Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $42.31
-65%$42.31
$14.81More Images



Women's S925 Silver Moissanite Ring Geometric Style Set With Diamonds
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Ring For Women,Niche High-End Ins Style Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Ring | Ring For Women,Niche High-End Ins Style Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 3g |























