
Women's S925 Sterling Silver Heartshaped Diamond Ring Jewelry With Electroplating
| Gender | Drop Shape,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $23.51
-65%$23.51
$8.23More Images



Women's S925 Sterling Silver Heartshaped Diamond Ring Jewelry With Electroplating
| Gender | Drop Shape,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Drop Shape,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























