
Women's S925 Sterling Silver Ring Geometric Style Rainbow Zircon Electroplated
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $24.04
-65%$24.04
$8.41More Images



Women's S925 Sterling Silver Ring Geometric Style Rainbow Zircon Electroplated
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Round,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























