
Women's Titanium Steel Natural Stone Beaded Handmade Geometric Retro Light Luxury Style Necklace
Women's Titanium Steel Natural Stone Beaded Handmade Geometric Retro Light Luxury Style Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images





Women's Titanium Steel Natural Stone Beaded Handmade Geometric Retro Light Luxury Style Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 11g |























