
925 Sterling Silver Crown Diamond Ring With Micro Inlay For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | D Color Diamond |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Street,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 3g |
Original: $42.74
-65%$42.74
$14.96More Images




925 Sterling Silver Crown Diamond Ring With Micro Inlay For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | D Color Diamond |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Street,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | D Color Diamond |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Crown |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Street,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Micro Inlay |
| Weight | 3g |























