
925 Sterling Silver Geometric Cshaped Electroplated Platinum Or 18K Gold Unisex Earrings
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $23.41
-65%$23.41
$8.19More Images








925 Sterling Silver Geometric Cshaped Electroplated Platinum Or 18K Gold Unisex Earrings
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 3g |























