
Body Piercing Jewelry Silver Needle Copper Diamond U Shape Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $4.68
-65%$4.68
$1.64More Images







Body Piercing Jewelry Silver Needle Copper Diamond U Shape Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























