
Bracelet S925 Sterling Silver Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Light Luxury Style
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting,Anniversary Celebration |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $20.00
-65%$20.00
$7.00More Images






Bracelet S925 Sterling Silver Geometric Electroplated Platinum 18K Gold Light Luxury Style
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting,Anniversary Celebration |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting,Anniversary Celebration |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























