
Bracelet S925 Sterling Silver Goldplated Ushaped With Letters Numbers Text For Female
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shape,Letters,Numbers,Text |
| Style | Japan And South Korea,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $10.98
-65%$10.98
$3.84More Images






Bracelet S925 Sterling Silver Goldplated Ushaped With Letters Numbers Text For Female
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shape,Letters,Numbers,Text |
| Style | Japan And South Korea,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shape,Letters,Numbers,Text |
| Style | Japan And South Korea,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























