
Classic Geometric Cultivated Emerald Women's Vintage Ring 925 Silver
| Gender | Vintage,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Hk17 |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $52.99
-65%$52.99
$18.55More Images





Classic Geometric Cultivated Emerald Women's Vintage Ring 925 Silver
| Gender | Vintage,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Hk17 |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Vintage,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Hk17 |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























