
Couple Mobius Ring 925 Sterling Silver Geometric Electroplated Jewelry
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable (White Gold) |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $14.68
-65%$14.68
$5.14More Images





Couple Mobius Ring 925 Sterling Silver Geometric Electroplated Jewelry
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable (White Gold) |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable (White Gold) |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























