
Couple Moissanite Ring 925 Sterling Silver Simple Geometric Electroplated
| Gender | Ring,Couple Style |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | 925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 1 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $15.25
-65%$15.25
$5.34More Images








Couple Moissanite Ring 925 Sterling Silver Simple Geometric Electroplated
| Gender | Ring,Couple Style |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | 925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 1 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Couple Style |
|---|---|
| Main Diamond | Moissanite Ring |
| Material | 925 Silver |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 1 Carat Moissanite (Open) |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 15g |























