
Couple Style 925 Sterling Silver Cross Pair Ring With Zircon And Geometric Pattern Microinlay
Couple Style 925 Sterling Silver Cross Pair Ring With Zircon And Geometric Pattern Microinlay
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 1.7-2.3g |
| Size | Female Ring |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3g |
Original: $16.88
-65%$16.88
$5.91More Images




Couple Style 925 Sterling Silver Cross Pair Ring With Zircon And Geometric Pattern Microinlay
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 1.7-2.3g |
| Size | Female Ring |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Quality Of Precious Metals | Approximately 1.7-2.3g |
| Size | Female Ring |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 3g |























