
Couple Wedding Ring Silver Plated Synthetic Moissanite Round Star Pattern Simple Style
| Cutting | 3Ex |
|---|---|
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Perfect |
| Number Of Pieces | Single |
| Occasion | Tourism Memorial,Advertising Promotion,Business Gift |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Shape | Round |
| Size | 16.5 (Us Code 7.5) |
| Style | Simple |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images




Couple Wedding Ring Silver Plated Synthetic Moissanite Round Star Pattern Simple Style
| Cutting | 3Ex |
|---|---|
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Perfect |
| Number Of Pieces | Single |
| Occasion | Tourism Memorial,Advertising Promotion,Business Gift |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Shape | Round |
| Size | 16.5 (Us Code 7.5) |
| Style | Simple |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cutting | 3Ex |
|---|---|
| Material | Synthetic Moissanite |
| Name Of Commodity | Perfect |
| Number Of Pieces | Single |
| Occasion | Tourism Memorial,Advertising Promotion,Business Gift |
| Precious Metal Type | Silver |
| Printed Logo | Yes |
| Shape | Round |
| Size | 16.5 (Us Code 7.5) |
| Style | Simple |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















