
Wholesale Vintage Alloy Zodiac Animal Ring With Oil Treatment For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 18g |
Original: $1.43
-65%$1.43
$0.50More Images






Wholesale Vintage Alloy Zodiac Animal Ring With Oil Treatment For Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 18g |





















