
Men's Stainless Steel Ring With Geometric Pattern Retro And Simplistic Style Electroplated
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $4.94
-65%$4.94
$1.73More Images








Men's Stainless Steel Ring With Geometric Pattern Retro And Simplistic Style Electroplated
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |





















