
Fashion Exquisite Alloy Ring With Geometric Pattern And Electroplating For Men And Women
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images





Fashion Exquisite Alloy Ring With Geometric Pattern And Electroplating For Men And Women
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















