
Elegant Geometric Synthetic Emerald Earrings 925 Silver With Diamond Design
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $51.79
-65%$51.79
$18.13More Images




Elegant Geometric Synthetic Emerald Earrings 925 Silver With Diamond Design
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























