
Exaggerated Specialshaped Shell Splicing Clavicle Necklace Alloy 925 Silver Geometric Metal Texture Electroplating
Exaggerated Specialshaped Shell Splicing Clavicle Necklace Alloy 925 Silver Geometric Metal Texture Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Animal |
| Weight | 128g |
Original: $11.29
-65%$11.29
$3.95More Images






Exaggerated Specialshaped Shell Splicing Clavicle Necklace Alloy 925 Silver Geometric Metal Texture Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Animal |
| Weight | 128g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Animal |
| Weight | 128g |























