
Hip Hop Silver 925 Sterling Silver Inlaid Natural Diopside Cartoon Character Pendant Necklace
Hip Hop Silver 925 Sterling Silver Inlaid Natural Diopside Cartoon Character Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 30g |
Original: $56.22
-65%$56.22
$19.68More Images




Hip Hop Silver 925 Sterling Silver Inlaid Natural Diopside Cartoon Character Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Cartoon Character |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 30g |























